Vandag en More

Die Week se Program Skedule

Radio Time:
Your Time:


  • Mon
    • Landbou Radio
      5:00 am to 6:00 am
      [ to ]
    • Sonop - OK The Jock
      6:00 am to 9:00 am
      [ to ]
    • Operasie Umbra - Vervolgverhaal
      9:00 am to 9:30 am
      [ to ]
    • Plaaslike Musiek
      9:30 am to 10:00 am
      [ to ]
    • Morning Moves - Lerato en Du Toit
      10:00 am to 1:00 pm
      [ to ]
    • Klank Koerant
      1:00 pm to 1:15 pm
      [ to ]
    • Plaaslike Musiek
      1:15 pm to 2:00 pm
      [ to ]
    • Circle of Life - Elsie-Mari Schoeman
      2:00 pm to 4:00 pm
      [ to ]
    • Uitklok - Righardt Green
      4:00 pm to 7:00 pm
      [ to ]
    • The Hitlist - Ok the Jock
      7:00 pm to 9:00 pm
      [ to ]
    • 70's 80's en 90's Musiek Uur
      9:00 pm to 10:00 pm
      [ to ]
  • Tue
    • Landbou Radio
      5:00 am to 6:00 am
      [ to ]
    • Sonop - OK The Jock
      6:00 am to 9:00 am
      [ to ]
    • Operasie Umbra - Vervolgverhaal
      9:00 am to 9:30 am
      [ to ]
    • Plaaslike Musiek
      9:30 am to 10:00 am
      [ to ]
    • Morning Moves - Lerato en Du Toit
      10:00 am to 1:00 pm
      [ to ]
    • Klank Koerant
      1:00 pm to 1:15 pm
      [ to ]
    • Plaaslike Musiek
      1:15 pm to 2:00 pm
      [ to ]
    • Land en Sand - Emaurans Fourie
      2:00 pm to 4:00 pm
      [ to ]
    • Uitklok - Righardt Green
      4:00 pm to 7:00 pm
      [ to ]
    • Dinsdag Dinge met Emoji Klanke- Phillip en Wilma
      7:00 pm to 9:00 pm
      [ to ]
    • Country Musiek Uur
      9:00 pm to 10:00 pm
      [ to ]
  • Wed
    • Landbou Radio
      5:00 am to 6:00 am
      [ to ]
    • Sonop - OK The Jock
      6:00 am to 9:00 am
      [ to ]
    • Operasie Umbra - Vervolgverhaal
      9:00 am to 9:30 am
      [ to ]
    • Plaaslike Musiek
      9:30 am to 10:00 am
      [ to ]
    • Silwer Stemme - Elsie-Mari Schoeman
      10:00 am to 12:00 pm
      [ to ]
    • Want Jys Vrou - Lella Farrel
      12:00 pm to 1:00 pm
      [ to ]
    • Klank Koerant
      1:00 pm to 1:15 pm
      [ to ]
    • Plaaslike Musiek
      1:15 pm to 2:00 pm
      [ to ]
    • Woensdag Vibes - Du Toit Claassens
      2:00 pm to 4:00 pm
      [ to ]
    • Uitklok - Righardt Green
      4:00 pm to 7:00 pm
      [ to ]
    • Quizbox - James Smith
      7:00 pm to 9:00 pm
      [ to ]
    • Afrikaanse Musiek Uur
      9:00 pm to 10:00 pm
      [ to ]
  • Thu
    • Landbou Radio
      5:00 am to 6:00 am
      [ to ]
    • Sonop - OK The Jock
      6:00 am to 9:00 am
      [ to ]
    • Operasie Umbra - Vervolgverhaal
      9:00 am to 9:30 am
      [ to ]
    • Plaaslike Musiek
      9:30 am to 10:00 am
      [ to ]
    • Morning Moves - Lerato en Du Toit
      10:00 am to 12:00 pm
      [ to ]
    • Mieliestronk
      12:00 pm to 1:00 pm
      [ to ]
    • Klank Koerant
      1:00 pm to 1:15 pm
      [ to ]
    • Plaaslike Musiek
      1:15 pm to 2:00 pm
      [ to ]
    • Sand in die Uurglas - Emaurans Fourie
      2:00 pm to 4:00 pm
      [ to ]
    • Uitklok - Righardt Green
      4:00 pm to 7:00 pm
      [ to ]
    • Facts, Conspiracies and Mysteries - Cornel Craven en Okkie C Lotriet
      7:00 pm to 9:00 pm
      [ to ]
    • Alternatiwe Rock Musiek Uur
      9:00 pm to 10:00 pm
      [ to ]
  • Fri
    • Landbou Radio
      5:00 am to 6:00 am
      [ to ]
    • Sonop - OK The Jock
      6:00 am to 9:00 am
      [ to ]
    • Operasie Umbra - Vervolgverhaal
      9:00 am to 9:30 am
      [ to ]
    • Plaaslike Musiek
      9:30 am to 10:00 am
      [ to ]
    • Morning Moves - Lerato en Du Toit
      10:00 am to 1:00 pm
      [ to ]
    • Klank Koerant
      1:00 pm to 1:15 pm
      [ to ]
    • Plaaslike Musiek
      1:15 pm to 2:00 pm
      [ to ]
    • Diversita
      2:00 pm to 4:00 pm
      [ to ]
    • Uitklok - Righardt Green
      4:00 pm to 7:00 pm
      [ to ]
    • Bokkie Sokkie
      7:00 pm to 10:00 pm
      [ to ]
  • Sat
    • Lekker Trekker
      6:00 am to 7:00 am
      [ to ]
    • Naweek Netwerk - Ok the Jock
      7:00 am to 11:00 am
      [ to ]
    • Treffersparade - Cornel Craven
      11:00 am to 2:00 pm
      [ to ]
    • Salig Op Die Saterdag - Derick Helm
      2:00 pm to 6:00 pm
      [ to ]
    • Braaivleis Versoeke
      6:00 pm to 10:00 pm
      [ to ]
  • Sun
    • Maranata - Solly van Rensburg
      6:00 am to 9:00 am
      [ to ]
    • Sondag Oggend Diens
      9:30 am to 11:00 am
      [ to ]
    • Sondag Sambreel - Du Toit Claassens
      11:00 am to 2:00 pm
      [ to ]
    • Kompas - Solly van Rensburg
      2:00 pm to 3:00 pm
      [ to ]
    • Lig Op Lug - Willem Lombaard
      3:00 pm to 6:00 pm
      [ to ]
    • Sondag Nostalgie - Zac en Peter Muller
      6:00 pm to 10:00 pm
      [ to ]